piątek, 20 września 2013

Skald. Karmiciel kruków - wrześniowe recenzje

Wrzesień to dobry miesiąc. Studentom kończą się wakacje i po letnich upałach sięgają po książki, by jeszcze trochę przedłużyć sobie wczasowanie. Nadrabiają czytelnicze zaległości i korzystają z ostatniej chwili wolnego czasu przed rokiem akademickim. Nie ma się więc co dziwić, że jesienią jest wiele premier literackich, a recenzje wyrastają, jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Nie inaczej jest ze Skaldem.

Na stronie lubimy czytać pojawiła się oficjalna recenzja portalu. Zapraszam tutaj:
http://lubimyczytac.pl

Kolejna recenzja pochodzi z bloga. To długi i treściwy tekst, na który można zerknąć tutaj:
http://okiem-recenzenta.blog.onet.pl

Trzecia recenzja, to również głos blogera. Możecie na nią rzucić okiem tutaj:
http://fantasy-bestiarium.blogspot.com

I w końcu ostatnia recenzja, ale wcale nie najmniej ważna. Ukazała się na popularnym portalu Polter.pl, który zajmuje się fantastyką. Cieszy mnie to niezmiernie, gdyż regularnie czytuję tę stronę (zwłaszcza jej literacki dział). Jeśli ktoś uważnie śledził te wszystkie recenzje, które publikowałem, to zauważy, że tekst pokrywa się z artykułem pewnego blogera. Podaje jednak link do tekstu - w końcu ukazał się w zupełnie innym miejscu, niż poprzednio:)
http://ksiazki.polter.pl


5 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy blog, pozdrawiam i zapraszam do siebie: http://fantastykaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Twój blog też jest fajny. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Witam bardzo serdecznie!

  Aktualnie piszę pracę licencjacką na temat współczesnego wizerunku Wikinga, w oparciu o badania naukowe i wizerunek neoromantyczny. Czy istnieją jakieś ciekawe pozycje dotyczące zwłaszcza tego drugiego wątku? Udało mi się znaleźć i zdobyć wiele pozycji zagranicznych, ale chciałbym się zapytać Pana, czy istnieje taka, którą szczególnie by Pan polecał. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)

  Pozdrawiam!

  michal.olszewski.89@gmail.com

  P.S. "Skald" dotarł do mnie wczoraj i w wolnej chwili zabieram się za lekturę! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam!
  Pozwolę sobie zareklamować książkę mojego autorstwa ("Kręgi"), która niedawno została wydana. Zdecydowałam się umieścić ten komentarz,ponieważ w powieści poruszony został wątek historyczny. Książkę można zakupić na stronie Wydawnictwa Edukacyjnego ZAJON
  http://www.zajon.pl/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=240&virtuemart_category_id=3
  Zachęcam bardzo serdecznie!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń