poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Skald. Karmiciel kruków - kolejne recenzje!!!

Ukazały się kolejne recenzje Skalda! Można się z nimi zapoznać tutaj:

http://larysa-recenzuje.blogspot.com
http://catalinka.blogspot.com

Po raz kolejny są to pozytywne recenzje, co oczywiście bardzo mnie cieszy.Dziękuję autorkom:)


6 komentarzy:

 1. Z uwagą czytam Pańskiego bloga i nosiłam się do dziś z zamiarem kupienia Pana książki. Do dziś, bo w południe odebrałam paczkę, w której ku swojej radości znalazłam "Skalda" wygranego w konkursie. Pamiętam, że z łatwością odpowiedziałam na pytania, bo byłam w trakcie lektury "Mitologi skandynawskiej w epoce Wikingów" Leszka Pawła Słupeckiego. Teraz mogę zwinąć się w fotelu i nacieszyć się wygraną :) Pozdrawiam serdecznie. K.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję i życzę miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam takie pytanie - kiedy można spodziewać się następnej części? "Skald" bardzo mi się podobał, a teraz mam niedosyt. Było parę smaczków, więc odświeżam sobie sagę wiedźmińską, w sumie to już kończę i co dalej? Bo naprawdę dobrych książek jest mało. Mam nadzieję, że na kolejne przygody Ainara nie przyjdzie nam czekać paru lat?
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, że książka się podobała! Na pewno nie będzie trzeba długo czekać na kontynuację, bo już ją prawie skończyłem pisać:) A kiedy się ukaże? To już w większej mierze będzie zależało od planów mojego wydawcy. Mam nadzieję, że trafi do księgarń w pierwszym kwartale 2014 roku, ale jak będzie później, to proszę mnie nie ścigać za niedotrzymanie terminu, bo prawdopodobnie będę niewinny :)

   Usuń
 4. Dziękuję za odpowiedź, pozostaje więc tylko czekać. A czy może jest już jakiś roboczy tytuł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Tytuł już jest. Prawdopodobnie będzie to "Zona dla kagana". Ale to jeszcze nieoficjalne.

   Usuń