środa, 28 sierpnia 2013

Skald na Polconie

W najbliższy czwartek (29 VIII 2013) będę gościł na Polconie, który w tym roku odbywa się w Warszawie. O godzinie 18.00 mam dyżur autorski i każdy, kto chce ze mną porozmawiać, uścisnąć mi dłoń czy uzyskać wątpliwej urody podpis na książce, będzie mile widziany. Nieśmiało liczę, że ktoś się pojawi :)

O godzinie 20.00 wygłoszę natomiast prelekcję pt. Wiking na kozetce czyli szaleństwo pogańskich Skandynawów. Będę mówić między innymi o obłędzie, średniowiecznej psychiatrii i berserkach. Zapraszam bardzo serdecznie.2 komentarze:

  1. I jak wypadł konwent? Nie nadwyrężył Pan ręki od podpisywania książek? Sam bym swoją chętnie oddał do podpisu, porozmawiał i posłuchał o berserkerach wśród wikingów, ale niestety praca nie pozwala, gdyby to było we Wrocławiu to znalazłbym chwilę żeby wyskoczyć, a tak niestety... Może jakaś dłuższa notka o Polconie, jak było itd? Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tłumów nie było. Ale że byłem w czwartek, to pocieszam się, że fani stali w tej kilometrowej kolejce po akredytacje i nie zdążyli przyjść :) Jak sprzedaż dopisze, to może w przyszłym roku wybiorę się na Wrocławskie Dni Fantastyki promować kolejną powieść. Wtedy się może spotkamy i podpiszę, co tylko Pan zechce :) Pozdrawiam.

      Usuń